Compatible with all X-Guard accessories.
- Hassle-free mounting designs, connect / disconnect X-Guard Accessories instantly.
- TPU frame with excellent elasticity, highly anti-wear and strong shock absorber.
- Impact resistance is reinforced at all corners of the casing, offering enhanced protection.
Compatibility: iPhone 13 Pro Max
- Size: 165 x 82 x 13 mm
- Colour: Carbon fibre
- Material: TPU + PC
(EC-MA26-3218)
| SKU | EC-MA26-3218 |
| Model # | EC-MA26-3218 |
| Barcode # | 6042165380 |
| Brand | Cube Intuitive |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000918000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.