FEATURES
- Edge tail light holder kit designed for HONDA CRF250L/M/RALLY.
- Comes with edge tail light, license plate and flasher brackets.
- The compact design for center of gravity for sport riding.
- Tail light bracket is made of steel for extreme durability.
- Special oval bolt hole allows to adjust up and down tail light position.
- Two different flasher holes for both OEM and 8mm flashers.
(D45-18-708)
| SKU | D45-18-708 |
| Barcode # | 4547836330865 |
| Brand | DRC |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.