DRC Radiator Hose Kit
FEATURES
- Durable silicone radiator hose for dirt bikes.
- Smooth inner surface allows for increased coolant flow.
Note: Image for reference only, product may vary slightly for fitment.
(D47-11-013)
| SKU | D47-11-013 |
| Barcode # | 4547836397196 |
| Brand | DRC |
| Shipping Weight | 0.8500kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.005250000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.