DRC LEVERS
DRC is a product from an award-winning Japanese company, whose specialises in creating high-quality replacement & performance products for your motorcycle.
- Replacement brake lever for OEM brake perch
- Shorty length
Note: Image is for reference only. Product may vary slightly for fitment.
(D40-13-408)
| SKU | D40-13-408 |
| Barcode # | 4547836078439 |
| Brand | DRC |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.