FEATURES
- Edge tail light with aluminum tail light holder.
- 16 high-intensity red LEDs are used for the tail/stop light, and 3 white LEDs for illuminating the license plate.
- Waterproofed circuit.- Detachable lens.
- Comes with Flasher stays for our LED flashers.
- Plug type terminal included.
- Works on 12V AC/DC.
(D45-18-706)
| SKU | D45-18-706 |
| Barcode # | 4547836051845 |
| Brand | DRC |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.