DRC Replacement Clutch Lever
Replacement Clutch Lever to suit Suzuki bikes.
Built to exceed OEM specifications
(D40-03-508)
| SKU | D40-03-508 |
| Barcode # | 4547836082856 |
| Brand | DRC |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.000420000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.