Laser-cut from mild steel and powder coated black, this light mounting bracket is both strong and attractive.
The kit allows fitment of any Denali LED Lighting Kit. All mounting hardware and instructions are included. Works with similar auxiliary lighting such as the PIAA Line and Hawk lights from SW-MOTECH.
(DELAH0610000)
| SKU | DELAH0610000 |
| Model # | LAH.06.10000 |
| Barcode # | 810005870757 |
| Brand | Denali |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001042000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.