DIRTLAB GEAR BAG DEODORISER
Dirtlab Deodoriser is ideal for use on trapped odours in your gear bag and is specially formulated to eliminate stale odours from fabrics and linings.
Fragrance: Fresh Whips
FEATURES
- Keep it in your gearbag!
- Eliminates odours
- Removes those hard-to-kill smells
- Quick & easy to use, simply just spray
- Also ideal for use in your car, caravan, and camper trailer
- Made In Australia
(DL-GBD250)
| SKU | DL-GBD250 |
| Barcode # | 7727274671 |
| Brand | Dirtlab |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.