Dirtlab Tyre Cleaning Brush
Dirtlab Tyre Cleaning Brush is your dedicated tool for removing the mud from your tyres. Engineered for efficiency this brush has an ergonomic grip handle to make cleaning your tyres an effortless job.
FEATURES
- Ergonomic Grip: The ergonomic handle design ensures a comfortable grip, allowing for precise control during the cleaning process.
- Durable Construction: Built to withstand frequent use, the Dirtlab Tyre Cleaning Brush is constructed from high-quality materials for long-lasting performance.
(DL-BRUSH-01)
| SKU | DL-BRUSH-01 |
| Barcode # | 0.63 |
| Brand | Dirtlab |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.750m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.001725000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.