FEATURES
- 100% waterproof
- Polyester Dri-Tex outer
- Reflective print for nighttime visibility
- Velcro adjustment
- High-rise rear pant
- Elasticated hip and waist
- Adjustable lower leg with 135mm expansion and gaiter
(2125731-c)
| SKU | 2125731-c |
| Barcode # | 2125731-c |
| Brand | DriRider |
| Shipping Weight | 0.4520kg |
| Shipping Width | 0.310m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.000992000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.