- Combine excellent brake performance with maximum durability
- US-made sintered bronze pad construction for long pad life
- Good for riding in wet, mud, dust or sand
- Sold as a set
(FA181R)
| SKU | FA181R |
| Barcode # | 5050953002328 |
| Brand | EBC Brakes |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.001400000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.