- EK Chains 530DEX QX-Ring 122L Chain
(14-530DEX-122)
| SKU | 14-530DEX-122 |
| Barcode # | 9386698760 |
| Brand | EK Chains |
| Shipping Weight | 2.4500kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Shipping Cubic | 0.000924000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.