Hardware to attach the bracket to your compatible zūmo is included.
Compatible with the following devices:
- Zumo® XT2
Hardware to attach the bracket to your compatible zūmo is included.
Compatible with the following devices:
(GA0101328501)
| SKU | GA0101328501 |
| Model # | 010-13285-01 |
| Barcode # | 753759317386 |
| Brand | Garmin |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000918000m3 |
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.