Fully redesigned for 2021, this new little devil emphasizes increased waterproofness while maintaining its many rider-friendly features.
- A low-profile shape that stays out of the way
- A pliable yet rugged structure
- Quick, easy access to fuel fills
The redesigned Diablo Tank Bag is the slim, bulletproof, waterproof, adventure-ready tank bag for those who want to ride fast and far with zero distractions.
(GLDTB21G)
| SKU | GLDTB21G |
| Model # | GLDTB21G |
| Barcode # | 816205021869 |
| Brand | Giant Loop |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.014700000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.