This Splitter Cable is for use with Yamaha Ténéré 700 models where the ezCAN requires an additional headlight trigger input.
These adapter cables are generally used with the T7 models that are fitted with the monochrome grey instrument cluster.
(H1-EZS-014)
| SKU | H1-EZS-014 |
| Model # | H1-EZS-014 |
| Barcode # | 4999861244 |
| Brand | Hex ezCAN |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.001966000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.