This Splitter Cable is for use with bike models supporting a Euro 4 Diagnostic Connector where the ezCAN requires both a horn trigger input as well as an additional headlight trigger input.
(H1-EZS-012)
| SKU | H1-EZS-012 |
| Model # | H1-EZS-012 |
| Barcode # | 3187163993 |
| Brand | Hex ezCAN |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.001966000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.