A 500mm extension between the motorcycle diagnostic port and GS-911 interface.
(H1-HHE-002)
| SKU | H1-HHE-002 |
| Model # | H1-HHE-002 |
| Barcode # | 9615182872 |
| Brand | Hex ezCAN |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.001966000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.