Please note that the GS-911 device is not included, this is the product listing for the cable only.
(H1-GSF-008)
| SKU | H1-GSF-008 |
| Model # | H1S-GSF-008 |
| Barcode # | EU4_ADAPTER_M |
| Brand | Hex ezCAN |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.001966000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.