NOTE: If your handguard bracket is secured between the handlebar and the bar-end weight – please see product CCF910
ADDITIONAL INFO: Also suitable with Barkbusters BHG-040
Download CCF500 Fitting Instructions
(CCF500)
| SKU | CCF500 |
| Model # | CCF500 |
| Barcode # | 8529539746 |
| Brand | Kaoko |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000360000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
