For models with OEM / Original hand guards
Fits models:
- Honda XL750 Transalp (2023-2024)
(HND340)
| SKU | HND340 |
| Model # | HND340 |
| Barcode # | HND340 |
| Brand | Kaoko |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000360000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.