HAND GUARDS: HDB Billet only
FITS MODELS:
- BMW G650X Country (2006-2009)
(CCF115)
| SKU | CCF115 |
| Model # | CCF115 |
| Barcode # | CCF115 |
| Brand | Kaoko |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000360000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.