- HANDLEBARS: For models with 14.3mm ID handlebars.
- HANDGUARDS: OEM Handguards
MODELS:
- Hypermotard (2013-2015)
- Hyperstrada (2013-2015)
- Hyperstrada 939 (2016)
- Hypermotard 939 (2016-2018)
(DUC135)
| SKU | DUC135 |
| Barcode # | DUC135 |
| Brand | Kaoko |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000360000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.