Designed for Suzuki DR/DRZ/V-Strom models without bar-end mounted handguards
HAND GUARDS: Not suitable with Hand Guards
Download VS650W-S Fitting Instructions
(VS650W-S)
| SKU | VS650W-S |
| Model # | VS650W-S |
| Barcode # | VS650W-S |
| Brand | Kaoko |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000360000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.