Designed for the 1997 Triumph Tiger 955i.
FITS MODELS:
- Triumph Tiger 955i (2001-2006)
(TIG995)
| SKU | TIG995 |
| Model # | TIG995 |
| Barcode # | TIG995 |
| Brand | Kaoko |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000360000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.