KENDA K760 TRACKMASTER TYRE
The legendary track master continues to be known for a great value. Hit the trail and don't be afraid to take it to the road in between trails. The track master has you covered from track to trail.
FEATURES
- DOT approved ( 90% Dirt/ 10% Road )
- Strong 6-ply rated carcass
- Classic design at an affordable price
Note: Image for reference only product may vary slightly for size
(K3180)
| SKU | K3180 |
| Barcode # | KN3180 |
| Brand | Kenda |
| Shipping Weight | 5.4000kg |
| Shipping Width | 0.670m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.670m |
| Shipping Cubic | 0.062846000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.