(3119-000-008-313)
| SKU | 3119-000-008-313 |
| Model # | 3119-000-008-313 |
| Barcode # | 840273700531 |
| Brand | Klim |
| Shipping Weight | 4.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.