Useable in many configurations, the Nek Sok will keep the sun, wind and dust at bay.
- Stretchy/seamless
- Moisture-wicking
- Multi-configurable
- UPF 15-18 sun block
- Fun designs
- Lightweight packable
(6015-000-000-009)
| SKU | 6015-000-000-009 |
| Model # | 6015-000-000-009 |
| Barcode # | 687408019904 |
| Brand | Klim |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.003194000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.