- Polyester Knit
- Fleece Lined
- 3m™ Thinsulate™ Premium Flex Insulation
(3133-003-000-620)
| SKU | 3133-003-000-620 |
| Model # | 3133-003-000-620 |
| Barcode # | 687408005754 |
| Brand | Klim |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.001920000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.