Weighs 108g and comes in nylon stuff sack with draw cord
(4013-000-000-000)
| SKU | 4013-000-000-000 |
| Model # | 4013-000-000-000 |
| Barcode # | 707708211423 |
| Brand | Klim |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.001966000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.