(2057-000-130-002)
| SKU | 2057-000-130-002 |
| Model # | 2057-000-130-002 |
| Barcode # | 198577015043 |
| Brand | Klim |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.