With breathable 4-way stretch material that wicks moisture, the Neck Warmer is a great addition to your gear bag or to stash in your glove box for extra cold days.
- Soft, comfortable winter protection
- 4-way stretch material
- Wind resistant
- Breathable and moisture-wicking
- Elastic binding
- Flat seams for comfort
- One size fits all
(6109-002-000-501)
| SKU | 6109-002-000-501 |
| Model # | 6109-002-000-501 |
| Barcode # | 681573613004 |
| Brand | Klim |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.003194000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.