(3808-000-000-000)
| SKU | 3808-000-000-000 |
| Model # | 3808-000-000-000 |
| Barcode # | 681573592262 |
| Brand | Klim |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000780000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.