Replacement crown liner for Klim's Krios Pro helmet
Note: will not fit Krios helmet
(3955-000-110-000-c)
| SKU | 3955-000-110-000-c |
| Barcode # | 3955-000-110-000-c |
| Brand | Klim |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000780000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.