SPF-15 with multiple flavor offerings, comes in a 4.2g (15 Oz.) rolling container. Made in the USA.
(4008-001-000-800)
| SKU | 4008-001-000-800 |
| Model # | 4008-001-000-800 |
| Barcode # | 681573561657 |
| Brand | Klim |
| Shipping Weight | 0.0010kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.001920000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.