LEATT 3DF CHEST PROTECTOR INSERT
Genuine chest protector inserts for Leatt 3DF gear. CE level 2 certified.
(LE5025400120)
| SKU | LE5025400120 |
| Barcode # | 6009556539303 |
| Brand | Leatt |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.