LEATT 3DF HIP PROTECTOR INSERT
Genuine hip protector inserts for Leatt 3DF gear. CE level 2 certified.
(LE5025400170)
| SKU | LE5025400170 |
| Barcode # | 6009556539358 |
| Brand | Leatt |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000800000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.