- Replacement forged clutch lever blade
(LCH3)
| SKU | LCH3 |
| Barcode # | 9334437015070 |
| Brand | MCS |
| Shipping Weight | 0.1900kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.002100000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.