MCS Honda Clutch Lever
Replace your broken clutch or brake lever with an MCS one as your perfect OEM replacement.
FEATURES
- OEM replacement
Note: Image is for reference only. Product may vary slightly for fitment.
(LCH28)
| SKU | LCH28 |
| Barcode # | LCH28 |
| Brand | MCS |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.