- MCS KTM 2 pin Flasher Can
(IR24)
| SKU | IR24 |
| Barcode # | 9334437067123 |
| Brand | MCS |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.