Universal fuel tap, 35mm Centre-To-Centre Right Hand Outlet
(FT7)
| SKU | FT7 |
| Barcode # | 9334437028872 |
| Brand | MCS |
| Shipping Weight | 0.1220kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.