Plastic throttle tube with 7mm End Width.
(TT10)
| SKU | TT10 |
| Barcode # | 9334437023877 |
| Brand | MCS |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.001890000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.