- Curved end fits securely in the hand
- Hard nickel pewter finish
- Each lever is 25.4cm (10 inches) long and weighs 4.2 ounces
- Width at spoon is 25 mm
- Includes a handy vinyl carrying pouch
(08-080409)
| SKU | 08-080409 |
| Barcode # | 08-0409 |
| Brand | Motion Pro |
| Shipping Weight | 0.4800kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000790000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.