FEATURES
- Polished aluminum finish
- Quality Aircraft grade A-360 aluminum for strength & durability
- Designed to exceed OEM specifications, built to resist breakage
- Brass bushing in clutch on many models for effortless operation
- Durable hard coating
- Designed to fit OEM perch
(08-140419)
| SKU | 08-140419 |
| Barcode # | 7390991304 |
| Brand | Motion Pro |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000150000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.