- Quality sintered brake pad
- Medium/hard compound that provides excellent lifespan also in wet conditions
- Excellent for amateur MX and Enduro
(MM-093022)
| SKU | MM-093022 |
| Barcode # | 8790497009724 |
| Brand | Moto-Master |
| Shipping Weight | 0.4200kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.000442000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.