FEATURES
- OEM Replacement
- Bolt of high quality and high tensile strength.
- High quality stainless steel with zinc plating for corrosion resistance.
(MM-012009)
| SKU | MM-012009 |
| Barcode # | 8790497003876 |
| Brand | Moto-Master |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.