MOTO MASTER RACING SERIES BRAKE PADS
- Sintered MX/Enduro brake pad for advanced riding which provides excellent rider feedback and stopping power in all weather conditions.
- Ideal OEM replacement pad.
(MM-094511)
| SKU | MM-094511 |
| Barcode # | 5707367563456 |
| Brand | Moto-Master |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001125000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.