Multigrade fork oil, for optimum damping at all temperatures. Prevents the formation of foam and inhibits corrosion. With care additive for seals. SAE 10W/30
(MRFO10W301)
| SKU | MRFO10W301 |
| Barcode # | 7611197073512 |
| Brand | Motorex |
| Shipping Weight | 1.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.001380000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.