- White chain lubricant
- Especially formulated for road-going motorcycles
- Tested for O-rings, X-rings and Z-rings
- Extremely good adhesion, resistant to water
- Extends the working life of the chain and sprockets
- 56ml refill bottle or spray
(MCL622ST56)
| SKU | MCL622ST56 |
| Barcode # | 7611197161011 |
| Brand | Motorex |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Shipping Cubic | 0.000176000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.