MOTOZ TUBE
- Made of 100% natural rubber.
(MOTUS16-90)
| SKU | MOTUS16-90 |
| Barcode # | 5060609911195 |
| Brand | Motoz |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.