- Lifetime Warranty
- Aluminum construction
- Laser cut Rigg Gear logo
- Includes stainless steel hose clamp for universal mounting
- Protects rack-less luggage from hot exhaust pipes
(67-800-15)
| SKU | 67-800-15 |
| Model # | 67-800-15 |
| Barcode # | 718943000093 |
| Brand | Nelson-Rigg |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000918000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.